Zavřít

Buďme v kontaktu

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás!

Napište nám Zavolejte nám
X
Nezávazně poptat

O NÁS

Kdo jsme

Firma Bojt se zabývá výrobou a prodejem nábytku na míru a prodejem dřeva a podlahových palubek. Nabízíme výrobu interiérového i venkovního masivního nábytku. Sháníte vestavěnou skříň, ale u žádné Vám nevyhovují rozměry či design? Máte zájem o zahradní kuchyň, ale potřebujete kuchyň na míru do konkrétních prostorů? Jsme tu pro Vás.

Z interiérového nábytku se zabýváme výrobou například vestavěných skříní, komod či jídelních a konferenčních stolů. Naopak do venkovních prostorů nabízíme výrobu zahradních či mobilních kuchyní, jídelních stolů či poliček a skříněk. Vybere si u nás tedy každý.

Finální podoba každého produktu závisí vždy na zákazníkovi – ať už se jedná o použité materiály, rozměry, design či rozložení úložných prostorů a jiných doplňků v konkrétních výrobcích.

Díky více než 10letým zkušenostem dokážeme navrhnout a sestavit nábytek do nejrůznějších prostorů a pro každou příležitost. Žádný design, rozměr či rozpočet pro nás není překážkou.

Při návrhu a výrobě nábytku klademe důraz nejen na estetiku, ale také na funkčnost nábytku. Rádi Vám poradíme s výběrem materiálů nebo při plánování rozložení úložného prostoru. Každý návrh plánujeme a promýšlíme do nejmenších detailů a následně konzultujeme s architektem.

Zákazníci od nás mohou očekávat individuální a flexibilní přístup. Před výrobou nábytku s Vámi vždy konzultujeme, jak by konkrétní výrobek měl vypadat, a v případě potřeby provedeme i zaměřených konkrétních prostorů, kam finální výrobek přijde.

Poslední předností naší firmy jsou výhodné cenové podmínky – u nás seženete kvalitní nábytek za velmi příznivé ceny. O kvalitě a spokojenosti vypovídají vracející se zákazníci.

Proč právě Bojt?

Více než 10 leté zkušenosti

Nábytek dle Vašich představ a možností – rozměry, design, materiál

Interiérový i venkovní nábytek

Důraz na estetiku a funkčnost – návrhy konzultujeme s architekty

Individuální a flexibilní přístup ke každému zákazníkovi – konzultace, zaměření

Výhodné cenové podmínky

Kvalitní materiály

Vracející se zákazníci

Doprava po celé ČR

Výroba obvykle do 1 měsíce od konzultace

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či emailové adrese.

Napište nám