Zavřít

Buďme v kontaktu

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás!

Napište nám Zavolejte nám
X
Nezávazně poptat

Jak postupovat při výběru

Vyfoťte nám Vaší místnost Vyfoťte nám Vaší místnost a my
Vám pro ní navrhneme nábytek na míru.

Jak vybrat vestavěnou skříň nebo jiný nábytek na míru:

Plánujete pořízení vestavěné skříně nebo například masivní kuchyně na míru? Pak jste na správném místě!

Návrh a výroba nábytku tedy záleží na Vašich přáních. Jak tedy postupovat při výběru nábytku na míru?

Buď tedy nemáte zcela jasnou představu, jak by měla vypadat finální podoba skříně či nábytku, a raději se nejdříve poradíte s profesionály, nebo máte ve výběru naopak zcela jasno. Druhá varianta má podobný průběh i pro klienty, kteří potřebují skříň zhotovit co nejrychleji. V následujícím článku vám nabízíme jednoduchý sled kroků a doufáme, že vám pomůže při vyřizování objednávky. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

Nevím, jakou vestavěnou skříň chci:

Pro začátku je dobré prostor pro skříň alespoň přibližně změřit, abychom měli představu, s jakými rozměry a prostory budeme dále pracovat. Se zaměřením prostoru Vám rádimu poradíme. Pokud si však nejste jistí, zda dokážete prostor správně zaměřit, provedou přesné zaměření naši technici. Rozměry jsou potřeba pro výběr vhodného typu skříně a cenovou kalkulaci. Nyní už můžete vybírat.

V této fázi výběru volíte materiály, design nebo barvu, jakou by měly mít boční strany skříně, rámy dveří či kování. Můžete také zvolit výplně dveří např. designovou samolepkou. Zároveň volíte rozložení úložného prostoru.

Po otevření formuláře pro kalkulaci do něj zadáte potřebné informace (přibližné rozměry skříně, počet dílů skříně, materiály, druh dveří a jednotlivé komponenty) a tuto nezávaznou kalkulaci odešlete. Je důležité, abyste si promysleli, kolik polic, výsuvných polic, drátěných košů či tyčí budete ve vaší skříni potřebovat.

Na základě údajů z kalkulačního formuláře sestavíme návrh ceny. Ten není konečný a objednávku lze stále měnit. V této fázi stále nejste ničím vázáni a můžete se rozhodnout, zda od objednávky odstoupíte. Pokud se rozhodnete odstoupit, stačí nám to oznámit a nebudete už muset řešit nic dalšího.

V celém procesu nákupu vestavěné skříně nemusíte vyvíjet téměř žádnou fyzickou aktivitu. V tomto případě je to však nutné, aby naši pracovníci mohli přesně zaměřit prostor pro skříň, schválit materiály, barvy dekoru či ostatní doplňky skříně.

V případě, že vše probíhá podle vašich představ a Váš vysněný nábytek se již podobá vašemu ideálu (zatím jen na papíře), je možné s našimi zaměstnanci zkonzultovat případné poslední změny. Následně už chybí jen potvrdit finální verzi kalkulace a my Vám vystavíme zálohovou fakturu a smlouvu.

Nyní přesně víme, co přesně od Vaší nové skříně očekáváte a můžeme začít s výrobou. Standardní doba zhotovení je 14-21 dní, po domluvě lze však zvolit jiný termín. Doba zhotovení závisí zejména na zvoleném materiálu. Dodat zhotovenou skříň v co nejkratším termínu je v našem vlastním zájmu. Záleží nám na spokojenosti našich klientů, proto máme ve smluvních podmínkách také uvedené sankce za každý den zpožděný od smluveného termínu. Pokud tedy z jakéhokoliv důvodu nebudete mít skříň včas, zaplatíme odškodné.

Pokud úklid nepatří mezi vaše oblíbené aktivity, máme pro vás dobrou zprávu! U nás neplatí, že řemeslník je pánem a zákazník sluhou, který po něm musí uklízet. Celou objednávku můžete vyřídit z pohodlí vašeho křesla, naše firma se postará o vše ostatní, včetně závěrečných úklidových prací.

Přesně vím, jakou skříň chci / Chci skříň co nejrychleji:

Nejrychlejší cesta k vaší vysněné vestavěné skříni? Stačí zavolat do naší firmy. Jediné, co potřebujete vědět, jsou rozměry a design plánované skříně.

  1. Zavoláte nám:

Nejrychlejší cesta k vaší vestavěné skříni vede přes naše telefonní číslo, tj. +420 777 209 459 . Při telefonátu nám sdělíte, jak by vaše skříň měla vypadat, jaké budou její rozměry, z jakých materiálů by měla být zhotovena a veškeré podrobnosti, abychom vám mohli ihned sdělit orientační cenu skříně.

Dále pokračujte podle od bodu 4 z předchozí varianty, postup je shodný.

Kam dál?

Nyní už víte, jak postupovat při nákupu vestavěné skříně. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat na mailové adrese info@bojt.cz nebo na telefonním čísle +420 777 209 459 


Zadejte telefonní číslo, nebo e-mail

a my Vám ZDARMA uděláme kalkulaci na vestavěnou skříň nebo komodu!

CHCI návrh na vysněnou skřín! a mám zájem o bezplatnou konzultaci a kalkulaci

    info@bojt.cz
    Napište nám