Zavřít

Buďme v kontaktu

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás!

Napište nám Zavolejte nám
Poptejte nás
X
Nezávazně poptat

LETNÍ KUCHYNĚ

Vyfoťte nám Vaší místnost Vyfoťte nám Vaší místnost a my
Vám pro ní navrhneme nábytek na míru.

Letní grilování, chlazené pití, pohoda a pobyt na čerstvém vzduchu – zní to jako ideální léto, ale nevíte, jak vyřešit složité přenášení věcí z domu na zahradu a zpátky? Řešením je letní kuchyně!

Nabízíme výrobu masivních letních kuchyní na míru – vyrobíme Vám kuchyni, ve které budete chtít trávit celé léto.

Kuchyně je vyrobena z kvalitních masivních materiálů a je možné ji vybavit různými spotřebiči. Nemusíte se tak omezovat na vaření pouze jednoduchých receptů. Naopak, letní kuchyně je ideální místo pro rozvíjení kulinářského talentu a nových nápadů.

Rádi Vám také zhotovíme zahradní nábytek, aby Vám vše ladilo a vzniklo tak dokonalé místo, kde můžete trávit čas s rodinou a přáteli.

Standardní materiál a rozměry:

Kuchyňské linky a desky jsou zhotoveny z jasanového dřeva. Síla desky je vždy minimálně 4 cm, opět tedy zaručujeme vysokou nosnost, pevnost a odolnost pracovní desky. Standardní hloubka desky je minimálně 60 cm. Do kuchyňské linky je však možné např. zasadit grill, poté je však nutné, aby hloubka desky byla alespoň 70 cm.

Standardní rozměry kuchyně jsou 90-95 cm výška a 57 cm hloubka skříněk. K hloubce je potřeba přičíst šířku madla, standardně 4,5 cm. Šířka kuchyně se liší dle Vašich požadavků a možností prostorů, kam bude kuchyně umístěna. Rozměry jsou však pouze orientační, kuchyně vyrábíme na míru, a tak není problém rozměry přizpůsobit konkrétním prostorům.

Barvu, lak a povrchovou úpravu si volíte sami, stejně tak design, v jakém bude letní kuchyně zhotovena. Designů nabízíme hned několik možných. Ať už toužíte po kuchyni v retro stylu, vintage, venkovském nebo naopak dáváte přednost moderním, minimalistickým či přírodním stylům, u nás si zaručeně vyberete!

Samozřejmostí je také zhotovení a zakomponování všech Vámi požadovaných doplňků – konkrétní rozložení skříněk a poliček, počet a rozměry šuplíků, přídavné výsuvy na odpadkové koše apod.

Máte zájem o kuchyň a zajímá Vás, jak vypadá celý proces a cesta za Vaší vysněnou kuchyní?

Dovolte nám na příběhu této kuchyně ukázat, jak celý proces probíhá od začátku až do finále.

Vše začíná první konzultací – ať už preferujete komunikaci přes telefon či přes email. Na této konzultaci se s Vámi pobavíme o prostorech, kde kuchyň bude, možnostech rozložení kuchyně, materiálu, rozměrech, designu a také finančních prostředcích, které jste do výroby kuchyně ochotni investovat. Zaměření prostorů, kam bude kuchyň umístěna můžete provést sami nebo ho zařídíme my, záleží vždy na Vašich možnostech.

Na výrobu kuchyně – tj. od prvotní konzultace až po montáž, si standardně vyhrazujeme jeden měsíc.

Ceny kuchyní se liší dle zvoleného materiálu, rozměrů, finální úpravy, přidaných doplňků apod.

Pokud toužíte po vlastní letní kuchyni, ale nevíte přesně v jakém stylu či jaké rozložení úložných prostorů by Vám vyhovovalo, v přiložené galerii je pro Vás přichystaná ukázka některých již zhotovených kuchyní. Můžete tak načerpat inspiraci nebo dokonce najít Vaši vysněnou kuchyň.

Nabízíme dopravu po celé ČR.

Pokud tedy váháte, zda pro Vás naše firma je či není příliš daleko, nemusíte! Dopravu Vaší vysněné letní kuchyně zařídíme my. Stejně tak zajistíme zaměření prostorů, kam bude kuchyně umístěna.

Výroba masivní kuchyně trvá standardně jeden měsíc od sjednání finální podoby kuchyně.

Pokud tedy sháníte či toužíte po letní kuchyni – ty od nás jsou tou správnou volbou!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či emailové adrese. Rádi Vám se vším poradíme a zodpovíme Vše dotazy.

Napište nám