Zavřít

Buďme v kontaktu

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás!

Napište nám Zavolejte nám
X
Nezávazně poptat

Dřevo – palubky

Vyfoťte nám Vaší místnost Vyfoťte nám Vaší místnost a my
Vám pro ní navrhneme nábytek na míru.

Prodej podlahových palubek

Nabízíme masivní podlahové palubky z modřínového a borovicového dřeva.

Podlahové palubky jsou oblíbené převážně díky velkému množství možností, kde a jak je využít. Palubky je možné využít jak na projekty venkovní (kůlny, zahradní domky, altány či terasy) i interiérové (podlahy, stropy, obložení zdí, poschodí apod.).

Velkou výhodou palubek je jejich zámkový systém, díky kterému do sebe dokonale zapadají a povrch je tak dokonale rovný a bez mezer. Další výhodou podlahových palubek je způsob jejich jednoduché montáže a případně i demontáže. Palubky je možné upevnit na trámy, hranoly či latě, lepit na beton či přišroubovat na OSB desky. Jsou tedy vhodné téměř pro každý projekt a prostor.

A proč zvolit dřevěnou podlahu místo např. laminátové nebo plovoucí? Díky jejím termoizolačním schopnostem a vlastnostem. Palubková podlaha tak nejen dobře vypadá, ale ušetříte díky ní na topení.

Palubky jsou z obou stran hladké a neošetřené, jsou tedy ideální pro každý projekt, kde si finální úpravu můžete uzpůsobit svým představám a požadavkům.

Palubky nabízíme v délce 4 m, šířka palubek je 146 mm a síla 27 mm.

Modřínové palubky se vyznačují především svojí tvrdostí a odolností vůči poškození a poškrábání. Modřínové dřevo má také menší suky, atraktivní kresbu dřeva a zajímavé růžovo-červené zbarvení. Často se tak upravuje pouze bezbarvým nátěrem.

Palubky z borovice jsou oproti modřínu měkčí a světlejší, ale díky větším světlým sukům a kresbě dřeva neméně zajímavé a v interiéru vypadají velmi dobře.

Ať už se tedy chystáte na jakýkoliv projekt, u kterého chcete, aby finální výsledek dobře vypadal a zároveň nechcete s montáží trávit všechen volný čas, palubky jsou pro Vás ta správná volba.

Nabízíme dopravu po celé ČR.

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či emailové adrese. Rádi Vám se vším poradíme.

Napište nám