Zavřít

Buďme v kontaktu

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás!

Napište nám Zavolejte nám
X
Nezávazně poptat

Masivní zahradní kuchyně

Vyfoťte nám Vaší místnost Vyfoťte nám Vaší místnost a my
Vám pro ní navrhneme nábytek na míru.

Nabízíme výrobu masivních venkovních kuchyní na míru.

Ať už sháníte kuchyni na terasu, k pergole nebo do jiných venkovních prostorů, vyrobíme Vám kuchyni na míru dle Vašich konkrétních požadavků a preferencí.

Kuchyně vyrábíme z kvalitních materiálů. Tělo kuchyně je vyrobeno z borovicového či modřínového dřeva, přičemž síla těchto desek je 27 mm. Nemusíte se tedy bát do skříněk uklidit a uložit nejrůznější nádobí, kuchyňské spotřebiče či jiné vybavení – nosnost skříněk a poliček či šuplíků je opravdu vysoká.

Kuchyňské linky a desky jsou zhotoveny z jasanového dřeva. Síla desky je vždy minimálně 4 cm, opět tedy zaručujeme vysokou nosnost, pevnost a odolnost pracovní desky. Standardní hloubka desky je minimálně 60 cm. Do kuchyňské linky je však možné např. zasadit grill, poté je však nutné, aby hloubka desky byla alespoň 70 cm.

Standardní rozměry kuchyně jsou 90-95 cm výška a 57 cm hloubka skříněk. K hloubce je potřeba přičíst šířku madla, standardně 4,5 cm. Šířka kuchyně se liší dle Vašich požadavků a možností prostorů, kam bude kuchyně umístěna. Rozměry jsou však pouze orientační, kuchyně vyrábíme na míru, a tak není problém rozměry přizpůsobit konkrétním prostorům.

Kování na kuchyní je černé s kovanými šrouby. Dvířka jsou upevněna moderním silnomagentem – nemusíte mít tedy obavy, že by se samovolně otvírala či naopak nedovírala.

Barvu, lak a povrchovou úpravu si volíte sami, stejně tak design, v jakém bude kuchyně zhotovena. Designů nabízíme hned několik možných. Ať už toužíte po kuchyni v retro stylu, vintage, venkovském nebo naopak dáváte přednost moderním, minimalistickým či přírodním stylům, u nás si zaručeně vyberete!

Samozřejmostí je také zhotovení a zakomponování všech Vámi požadovaných doplňků – konkrétní rozložení skříněk a poliček, počet a rozměry šuplíků, přídavné výsuvy na odpadkové koše apod.

Zadejte telefonní číslo, nebo e-mail

a my Vám ZDARMA uděláme kalkulaci na kuchyň, vestavěnou skříň!

CHCI návrh na vysněnou kuchyň! a mám zájem o bezplatnou konzultaci a kalkulaci

  info@bojt.cz

  Máte zájem o kuchyň a zajímá Vás, jak vypadá celý proces a cesta za Vaší vysněnou kuchyní?

  Dovolte nám na příběhu této kuchyně ukázat, jak celý proces probíhá od začátku až do finále.

  Vše začíná první konzultací – ať už preferujete komunikaci přes telefon či přes email. Na této konzultaci se s Vámi pobavíme o prostorech, kde kuchyň bude, možnostech rozložení kuchyně, materiálu, rozměrech, designu a také finančních prostředcích, které jste do výroby kuchyně ochotni investovat. Zaměření prostorů, kam bude kuchyň umístěna můžete provést sami nebo ho zařídíme my, záleží vždy na Vašich možnostech.

  V případě této konkrétní kuchyně probíhaly konzultace telefonicky a přes email, zaměření na místě od nás nebylo potřeba. Co se týče designu a provedení kuchyně, zákazník měl již předem vybráno, jak bude kuchyň vypadat.

  Požadavky byly jasné – kuchyň ve tvaru L-profil s rozměry 160 x 250 cm. Dalším požadavkem byla jasanová deska a finální úprava epoxid nátěrem, který je oblíbený díky jeho vlastnostem – odolnost, ochrana proti poškrábání a certifikace pro styk s potravinami. Tělo kuchyně bylo zhotoveno z borovicového dřeva a upraveno přírodním nátěrem – odstín dub.

  Na výrobu kuchyně – tj. od prvotní konzultace až po montáž, si standardně vyhrazujeme jeden měsíc. Stejně tak tomu bylo i v případě této kuchyně, jejíž příběh končí v Brně u spokojeného zákazníka.

  Pro představu a lepší cenovou orientaci uvádíme i cenu této konkrétní kuchyně, tj. 128 250 Kč. Ceny kuchyní se liší dle zvoleného materiálu, rozměrů, finální úpravy, přidaných doplňků apod.

  Pokud toužíte po vlastní kuchyni, ale nevíte přesně v jakém stylu či jaké rozložení úložných prostorů by Vám vyhovovalo, v přiložené galerii je pro Vás přichystaná ukázka některých již zhotovených kuchyní. Můžete tak načerpat inspiraci nebo dokonce najít Vaši vysněnou kuchyň.

  Nabízíme dopravu po celé ČR.

  Pokud tedy váháte, zda pro Vás naše firma je či není příliš daleko, nemusíte! Dopravu Vaší vysněné kuchyně zařídíme my. Stejně tak zajistíme zaměření prostorů, kam bude kuchyně umístěna.

  Výroba masivní kuchyně trvá standardně jeden měsíc od sjednání finální podoby kuchyně.

  Pokud tedy sháníte či toužíte po zahradní masivní kuchyni – ty od nás jsou tou správnou volbou!

  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či emailové adrese. Rádi Vám se vším poradíme a zodpovíme Vše dotazy.

  Napište nám