X
Nezávazně poptat

Materiály

Vyfoťte nám Vaší místnost Vyfoťte nám Vaší místnost a my
Vám pro ní navrhneme nábytek na míru.

Používáme kvalitní materiály a snažíme vždy vybrat nejvhodnější materiály pro naše zákazníky, aby vyhovovali jejich potřebám

Výrobce Egger

Pracovní desky:

Pracovní desky představují základ moderní kuchyně a jejího designu.  Vyberte si z naší široké nabídky pracovních desek z reprodukce kamene, kovu, betonu, keramiky či dřevodekorů a Váš vysněný design se stane skutečností. Instalace pracovních desek EGGER je velmi snadná. Pracovní desky si navíc díky své trvanlivost zachovávají původní atraktivní vzhled po dlouhou dobu. Vy si tak můžete své vysněné kuchyně užívat následujících let.

Zádové desky k pracovním deskám:

Díky zádovým deskám dosáhnete atraktivního a uceleného vzhledu celé kuchyně. Desky jsou navrženy tak, abyste si mohli vybrat ze stejného dekoru nebo naopak vybrat dekor, který bude k pracovní desce výrazný a kontrastní. Zádové desky poskytují ochranu celé stěny kuchyně. Zádové desky jsou dostupné ve všech dekorech, a navíc i v pěti kontrastních dekorech. Desky jsou zhotoveny z dřevotřísky oboustranně potažené laminátem, přičemž formát desek je 4100 mm x 640 mm x 8 mm.

Kompaktní desky:

Kompaktní desky mají hned několik výhod. Jednou z nich je například vysoká odolnost a trvanlivost, díky kterým lze desky použít v interiérech se zvýšeným rizikem oděru a nárazu či vyšším požadavky na hygienu a čistotu, tj. kuchyně, koupelny, nemocnice, restaurace nebo sociální zařízení. Široká nabídka pro výběr z několika atraktivních designů představuje řešení pro všechna Vaše přání a potřeby – barva, kontrast, dekor, barva hran a stupeň lesku.

Dekorativní desky:

Vyberte si ze široké nabídky dekorativních desek EGGER, které lze sladit se sortimentem nosných desek a různými typy povrchových struktur. Dekorativní desky disponují optimálními povrchovými vlastnostmi a jejich zpracování je snadné a bez rizika poškození používaných nástrojů.

Lakované desky PerfectSense:

Díky svému atraktivnímu vzhledu, povrchové úpravě UV lakováním a vysoké kvalitě jsou desky PerfectSense jasnou volbou. Jsou dostupné ve vysoce lesklém, matné či matném strukturovaném provedení. Vhodné jsou zejména pro zhotovení luxusního nábytku, díky svým vlastnostem totiž v interiéru navozují autentickou a exkluzivní atmosféru.

Lamináty:

Lamináty EGGER představují ideální kombinaci atraktivního designu a trvanlivosti. Jsou ideálním řešením jak pro vodorovné, tak svislé povrchy, které jsou vystavené střednímu zatížení. Jsou také vhodné pro zaoblené a zahnuté prvky. Pokud laminátové desky používáte jako povrchový materiál, je možné je lepit na dřevotřískové desky, MDF a HDF Multiplex desky, překližky či jiný materiál. Kolekce EGGER má také širokou nabídku dekorativních laminátů s postformingovou kvalitou, standardní kvalitou a obtížně zápalných laminátů.

Laminátem potažené desky:

Laminátem potažené desky jsou tzv. „sendvičové“ desky vytvořené z MDF desek, surových desek či jiných materiálů, které jsou oboustranně potažené dekorativním laminátem. Díky široké nabídce laminátů a nosných desek si můžete vybrat kombinaci, která bude přesně vyhovovat Vašim přáním a potřebám.

Kronospan:

Kronodesign kolekce pracovních desek:

Při výrobě našich produktů dodržujeme přísné standardy a požadavky na širokou nabídku vzorů, které jsou pečlivě vybírány tak, aby vyhovovaly celosvětovým potřebám a trendů interiérového designu.

Pracovní desky lze sladit s profily, abyste ve Vaší kuchyni, kanceláři či obchodě dosáhli perfektního a uceleného vzhledu.

Klasické, bohaté dřevěné struktury nebo naopak masivní kamenné, betonové či mramorové struktury? Kromě široké nabídky jsou samozřejmostí také vysoká kvalita, odolnost a design.

Postformingové pracovní desky:

Desky jsou díky jednostranně či oboustranně zaobleným U profilům vhodné zejména na kuchyňské ostrůvky a jídelní pulty. Desky jsou zhotovené ze surové dřevotřísky potažené vysokotlakým dekorativním laminátem (HPL). Použití HDF proužku zajišťuje zpevnění přední okraj desky. Aby bylo zabráněno průniku vody do desky, je každá deska vybavena speciálním polyuretanovým proužkem, který je umístěný pod okrajem spodní části desky po celé její délce. Díky široké nabídce a možnosti výběru ze 48 dekorů jsou desky ideálním řešením pro každý interiér.

Pracovní desky s ABS hranou:

Pracovní desky s rovným okrajem, 1,5 mm hranou a možností výběru ze 14 dekorů jsou ideálním řešením pro robustní hranatý vzhled. Pokud hledáte řešení pro minimalistické a moderní interiéry, tyto desky jsou díky jednoduchým a jasným liniím tou správnou volbou.

Pracovní desky Slim Line: 

Tloušťka 12 mm, vysoká odolnost, složení z unikátního černého, šedého a bílého jádra z více vrstev jádrového papíru – to vše jsou přednosti pracovních desek Slim Line. Desky mají dekor z obou stran, je tak vhodné je použít na snídaňové pluty či otevřené policové díly. Desky není potřeba jakkoliv ohraničit či povrchově upravovat. Desky disponují odolností proti vlhkosti a abrazi a jsou tak perfektním řešením pro kuchyně, kanceláře a další interiéry.

Trendy 2020/21:

Zavázali jsme se neustále přijímat nové světové trendy, a proto přinášíme kolekci Trends plnou nových atraktivních dekorů z celého světa. Realistické textury a živé barvy pracovních desek vdechnou do Vašich interiérů nový život.

Kolekce City Vibes je inspirována čtyřmi světovými městy a dekory z kolekce odráží jejich charakteristickou dynamiku, a to v barvě, struktuře i intenzitě.

Inspirativní Barcelona, Sofistikovaný Milan, Současná Moskva, Dynamická Varšava

Napište nám