Zavřít

Buďme v kontaktu

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás!

Napište nám Zavolejte nám
Poptejte nás
X
Nezávazně poptat

Mobilní kuchyně

Vyfoťte nám Vaší místnost Vyfoťte nám Vaší místnost a my
Vám pro ní navrhneme nábytek na míru.

Proč mobilní masivní kuchyn?

Rádi vaříte a neumíte si představit ani víkend na chatě či v kempu bez vlastní kuchyně? Jste prodejce ve stánku či na trhu a často měníte své zázemí? Zařizujete catering na svatbách, oslavách či školeních? Nebaví Vás podřizovat své požadavky podle vybavení prostorů a možnosti elektrického připojení?

Pak pro Vás máme dokonalé řešení a tím jsou mobilní kuchyně, které pro Vás vyrobíme na míru dle Vašich požadavků.

S takovou kuchyní můžete vařit kdekoliv, v poklidném lese nebo naopak na rušném náměstí v centru města. Kuchyň je na kolečkách, proto se nemusíte bát ani složitého přemisťování. Kolečka jsou navíc vybavena brzdou, která zaručí, že kuchyň zůstane stát na požadovaném místě.

Vybavení mobilní masivní kuchyně

Kuchyň je možné vybavit grilem, plotýnkou na PB bombu, případně je možné zakomponovat také umyvadlo či jiné doplňky, na kterých se můžeme domluvit při konzultaci.

Standardní šířka kuchyně je 220 cm a více, konkrétní rozměry však vždy záleží na Vás. Jednotlivé díly mobilní kuchyně je možné také pospojovat, nemusíte se tak bát, že by Vám rozměry mobilní kuchyně byly malé či Vám chyběla některá klíčová část kuchyně, bez které si přípravu pokrmů nedokážete představit.

Nedokážete si představit, jak taková mobilní kuchyň může vypadat? Podívejte se na některé již hotové mobilní kuchyně a nechte se inspirovat při výběru a návrhu své vlastní.

Nabízíme dopravu po celé ČR.

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte konktaktovat na uvedeném telefonním čísle či emailové adrese. Rádi Vám poradíme.

Napište nám