Zavřít

Buďme v kontaktu

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás!

Napište nám Zavolejte nám
Poptejte nás
X
Nezávazně poptat

Zahradní kuchyně

Vyfoťte nám Vaší místnost Vyfoťte nám Vaší místnost a my
Vám pro ní navrhneme nábytek na míru.

Zahradní kuchyně se pomalu stávají nepostradatelnou součástí každého venkovního prostoru, kde rádi trávíme čas.

První problém však už může nastat při výběru a návrhu kuchyně – jak velká má být, z jakého materiálu, jaké všechny doplňky do kuchyně zakomponovat?

Zahradní kuchyně s grilem, masivní kuchyně, mobilní kuchyně, … Tolik typů a vy nevíte který? Pojďme se tedy podívat na jednotlivé typy zahradních kuchyní a jejich charakteristiku.

Zahradní kuchyně s grilem

Neumíte si léto představit bez grilování? Pak je tento typ kuchyně právě pro Vás.

Gril je součástí kuchyně, už proto nemusíte řešit, kam na terase či v pergole gril umístit. Přímo pod grilem je úložný prostor na PB bombu, aby nikde nepřekážela.

Do kuchyně je samozřejmě možné zařadit spoustu dalších doplňků jako například dřez, odpadkový koš, plynový sporák a mnoho dalšího. Kuchyně je zhotovená z kvalitních masivních materiálů, která zajistí odolnost a dlouhodobou životnost i ve venkovních úpravách.

Zahradní masivní kuchyně

Dáváte před grilováním přednost raději jinému způsobu vaření a místo grilu byste raději obětovali místo pro větší sporák nebo plochu na přípravu zeleniny a masa? Zahradní masivní kuchyně Vám poskytnou komfort plnohodnotně vybavené kuchyně i při vaření ve venkovních prostorách.

Kromě dřezu je do kuchyně možné zabudovat například ledničku nebo rozložit úložný prostor tak, aby se do skříněk vešlo chlazení a sud s Vaší oblíbenou limonádou.

Kuchyně vyrábíme z kvalitních masivních materiálů, proto můžeme u všech zaručit odolnost a dlouholetou životnost.

Mobilní kuchyně

Tento typ zahradních kuchyní je vhodný pro ty, kteří potřebují kuchyň často přesouvat – časté přestavování prostoru, využití pro různé příležitosti.

Tím však výhody mobilních kuchyní nekončí – velmi oblíbené jsou také u firem a podnikatelů, kteří nabízejí catering či například občerstvení ve stánku nebo na trzích. Mobilní kuchyně zajistí snadnost převozu a využití. Všechny mobilní kuchyně jsou vybavené kolečky, které je možné zajistit, aby kuchyně zůstala pevně stát na místě. Ta pak jenom jednoduše odbrzdíte a kuchyň snadno přesunete.

Co se doplňků týče, fantazii se meze nekladou – lednička, gril, sporák, chlazení a úložný prostor na sudy nebo dřez? Nic není problém. Stejně jako pevně zahradní kuchyně, i mobilní kuchyně jsou vyrobeny z kvalitních masivních materiálů, které zaručují odolnost a dlouholetou životnost za jakýchkoliv podmínek.

A jak je to vlastně s návrhem, výrobou a instalací?

Návrh záleží jen a pouze na Vás – rozměry, design, povrchová úprava, materiál, rozložení úložného prostoru, doplňky.

Pokud máte jasnou představu o tom, jak má Vaše zahradní kuchyně vypadat, stačí, když nám návrh sdělíte a o vše ostatní se postaráme my. Pokud si však nejste jisti, neváhejte, náš tým Vám se vším poradí, ať už při konzultacích přes telefon či na osobních konzultacích, kde rádi provedeme i zaměření prostoru.

Po dokončení návrhu je kuchyně do jednoho měsíce hotová. Připravenou kuchyň Vám dovezeme kamkoliv v ČR. A následná montáž, včetně instalace doplňků, je samozřejmostí.

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat přes email, telefon či kontaktní formulář, se vším Vám rádi poradíme.

Napište nám