Zavřít

Buďme v kontaktu

Potřebujete více informací?
Kontaktujte nás!

Napište nám Zavolejte nám
X
Nezávazně poptat

Vybavení kanceláří

Vyfoťte nám Vaší místnost Vyfoťte nám Vaší místnost a my
Vám pro ní navrhneme nábytek na míru.

Aneb od náčrtku k dokonalosti

Studie dokazují, že příjemné pracovní prostředí má pozitivní vliv na výkon a psychickou pohodu zaměstnanců. S námi můžete mít kanceláře vybavené přesně podle Vašich představ.

Nabízíme výrobu skříní a kancelářského nábytku na míru.

Potřebujete vyměnit starý nábytek za nový? Zařizujete nové kanceláře a potřebujete nábytek, který bude ladit k motivu a zaměření Vaší firmy? Sháníte nábytek do atypických prostor a žádný z běžně nabízených Vám nevyhovuje?

Máme pro Vás řešení!

Zařídíme a vybavíme Vaše kanceláře do posledního detailu.

Design, rozměry, rozložení úložného prostoru – to vše si rozhodnete sami.

Pro představu se můžete podívat na proces návrhu, montáže a finálního výsledku kanceláří a kuchyňky.

Tato montáž a výroba byla o to unikátnější, jelikož si zákazník přál do nábytku zakomponovat i světelné logo firmy. Ale jak můžete vidět, ani to pro nás nebyl žádný problém.

Jediné, co potřebujeme vědět, abychom mohli začít s navrhováním a výrobou, jsou rozměry místnosti, kam nábytek budeme montovat – stačí tedy opravdu náčrtek. A ani ten nemusíte dělat sami, jelikož součástí každé výroby je vše od prvotní konzultace, zaměření, až po finální instalaci.

Pokud si nejste přesně jistí, jaký design zvolit, jaký materiál je vhodný pro Vaše potřeby nebo jak efektivně naplánovat rozložení úložného prostoru, se vším Vám rádi poradíme. Náš tým se pyšní dlouholetými zkušenostmi a odborností ve svém oboru.

Pojďme si celý proces shrnout..

Jak se z tohoto:

Stane toto?

Cesta ke stylovému vybavení nebyla nikdy jednodušší. Stačí se ozvat a my vše zařídíme.

Zaujala Vás nabídka kancelářského nábytku a vybavení? Neváhejte se ozvat na níže uvedený email, telefon nebo před kontaktní formulář.

Napište nám